ورق آلومینیوم نازک

برای ورق آلومینیوم نازک در ابتدا باید دید که ورق آلومینیوم در کل چیست. به قطعات نازک و مسطحی که کاربردهای فراوانی هم دارند، ورق‌ها یا صفحات آلومینیوم گفته می‌شود. در ابتدا نیاز است که فرآورده‌های آلومینیوم را با علطک‌ها و دیگر تجهیزات مناسب، به صورت ورق در آورند. البته این ورق‌ها می‌توانند ابعاد گوناگونی داشته باشند که هر یک مطابق با سلیقه و نیاز مردم به وجود می‌آیند.

ورق الومینیوم نازک و یا ورق آلومینیوم

ورق الومینیوم نازک و یا ورق آلومینیوم غذا از طریق فرآیند نورد و چکش کاری فلز آلومینیوم و با ضخامتی نازک و کمتر از ورق آلومینیوم, تولید می شود. فویل های آلومینیومی به دلیل انعطاف بالا و شکل گیری راحت بسیار مناسب استفاده برای کاور کردن و روکش محصولات غذایی و بهداشتی می باشد.
ورق‌های آلومینیوم نازک یکی از آن‌ها است که نباید از تاثیرش در صنایع مختلف غافل شد. البته ورق‌ها در کل نازک هستند، اما نازکی برخی از آن‌ها بسیار بیشتر است و با چشم هم می‌توان به تشخیص آن‌ها پرداخت. با وجود این ضخامت کم، دوام و مقاومت ورق‌های آلومینیومی بسیار بالا است و به راحتی و تا مدت‌ها می‌توان از آن‌ها استفاده نمود.

ضخامت ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم نازک + انواع ضخامت

ورق آلومینیوم نازک ضخامت نسبتا کمی دارد، اما خوب است بدانید که مقاومت آن هم تا حد زیادی ایده‌آل خواهد بود. این نوع از ورق‌ها خود به چند دسته تقسیم می‌شوند و ویژگی‌هایی دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

۱- ورق الومینیوم نازک بسیار سبک است و به سادگی می‌توانید نسبت به حمل و نصف آن‌ها اقدام کنید.
۲- قیمت ورق آلومینیوم نازک در مقایسه با دیگرمدل‌ها کمتر است و این خود مزیتی مهم به شمار می‌آید.
۳- از این ورق‌ها نیز برای صنایع ساختمان سازی استفاده می‌شود.
۴- این ورق‌های نازک به نسبت مدل‌های دیگر، شکل پذیری بالاتری دارند و انعطاف جالب آن‌ها سبب کاربردهای فراوانش هم شده است.
۵- هیچ گونه خوردگی و رطوبتی باعث نمی‌شود که این ورق‌ها تحت تاثیر قرار گیرند.
۶- همان گونه که گفته شد، عمر ورق آلومینیوم نازک بالا است.
۷- از این ورق‌ها برای گرما و برق نیز استفاده می‌شود. دلیل آن را هم باید رسانایی خوبشان به حساب آورد.

ورق نازک

راه های ارتباط با رستاک:

تلفن : 02191098528

فکس : 02165318028

واتس اپ ، ایتا ، تلگرام و روبیکا : 09904457030

واحد فنی مهندسی : 09123553554

rastakonline@gmail.com

ورق الومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک هنگام انتخاب آلیاژ مناسب برای یک کاربرد خاص، مهم است که ویژگی های زیر را در نظر بگیرید:
استحکام – قدرت
ترشوندگی
شکل پذیری
نیازهای مقاوم در برابر خوردگی.
این نیازها اغلب به کاربردهایی بستگی دارد که آلومینیوم برای آنها استفاده می شود. صنایع رایجی که از محصولات آلومینیوم استفاده می کنند عبارتند از: خودروسازی، پزشکی، بسته بندی، خدمات غذایی و الکترونیک.
برخی از کاربردهای محبوب عبارتند از تخته سیاه، تخته مدار، میرایی صدا، محافظ، تبادل حرارت و عایق. آنها همچنین می توانند به عنوان واشر یا شیلنگ استفاده شوند. بدون توجه به کاربردها یا نیازهای مورد نظر شما،پارسیان آلومینیوم مجموعه کاملی از محصولات ورق آلومینیوم را ارائه می دهد که متناسب با کاربرد شما باشد.

بهترین نوع ورق آلومینیوم نازک

بهترین نوع ورق آلومینیوم نازک با توجه به این که این روزها ورق‌های آلومینیوم نازک فراوانی مشاهده می‌شوند و هر یک کاربردهای و ویژگی‌های خاص خود را دارند، بنابراین نمی‌توان پاسخ دقیقی به این سوال داد. هر یک از افراد با توجه به احتیاجی که به این ورق‌ها دارند، قادر هستند تا به سراغ یکی از آن‌ها بروند.

قیمت ورق آلومینیوم نازک

قیمت انواع ورق آلومینیوم نازک و ضخیم به روز می باشد و به علت نوسان بسیار زیاد ارز و نوسان قیمت جهانی ورق آلومینیوم قیمت ها همه روزه تغییر می کنند.
در نتیجه بهترین و عالی ترین شیوه برای استعلام قیمت روز ورق آلومینیوم نازک و ضخیم و … تماس با کارشناسان فروش ما می باشد.

ورق آلومینیوم نازک

ضخامت ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک شامل چه ضخامت‌‌هایی می‌شود؟
ورق آلومینیوم نازک دارای ضخامت‌های ۵ تا ۱۰ میلی متر است.

سایزهای استاندارد ورق آلومینیوم نازک چیست؟
سایز‌های استاندارد ورق آلومینیوم نازک شامل ۱۲۵۰×۲۵۰۰ میلی متر، ۱۵۰۰×۳۰۰۰ میلی متر، ۲۰۰۰×۶۰۰۰ میلی متر و ۱۰۰۰×۲۰۰۰ میلی‌ متر می‌باشد.

آلومینیوم نازک به چه نام‌‌هایی شناخته می‌شود؟
ضخامت آلومینیوم می‌تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. آلومینیوم های بسیار نازک فویل یا ورق در نظر گرفته می‌شوند و قطعات ضخیم تر از ۶ میلی متر (۰.۲۵ اینچ) صفحه در نظر گرفته می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *