عایق کاری پایپینگ و تجهیزات

اجرای پایپینگ پتروشیمی بوعلی توسط شرکت زوبین نصب سپاهان. پایپینگ صنعتی تجهیزات صنایع پالایشگاهی ، پایپینگ صنعتی نفت و گاز ، پتروشیمی از قبیل ابزار دقیق ، پایپینگ ، لوله و اتصالات ، شیرآلات ، اتصالات فشار قوی ، کربن استیل و استنلس استیل.

محل انجام پروژه : ماهشهر – ایران

حجم کار : اجرای پایپینگ (Piping) تا قطر 8 اینچ 15000 متر ، اجرای پایپینگ با قطر 8 تا 20 اینچ 5000 متر ، اجرای پایپینگ با قطر بالای 20 اینچ 3200 متر.

کارفرما : مونتی بللی ایتالیا

معرفی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا:

مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان و در منطقه ویژه بندر امام خمینی (ره) قرار دارد. این مجتمع، سومین طرح آروماتیکی صنایع پتروشیمی ایران است که عملیات اجرایی آن در فروردین ماه ۱۳۸۰ آغاز شد و واحدهای تولیدی آن در سال ۱۳۸۳ راه اندازی گردید.

 

صاحبان لیسانس مجتمع:

در حال حاضر واحدهای فرآیندی این مجتمع 7 واحد است که لیسانس واحدهای آن از AXENS فرانسه، KRUPP UHDE آلمان، SINOPEC چین بوده و در حال بهره برداری می باشد.

 

پیمانکار مهندسی اصولی:

شرکت KRUPP UHDE آلمان

 

جمع سرمایه گذاری:

۱۳۷۰ میلیارد ریال و ۳۰۰ میلیون دلار می باشد که سرمایه گذاری ارزی از طریق فاینانس بلژیک و فرانسه و سرمایه گذاری ریالی از طریق مشارکت بانک ملت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام گرفته است.

محصولات شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در داخل کشور به شرکت های پتروشیمی بندر امام خمینی (ره)، شهید تندگویان، امیر کبیر، پارس و کارون ارسال می گردد و مقصد صادراتی آن نیز کشور های حوزه خاورمیانه و کشور های آسیای جنوب شرقی می باشد.

اجرای پایپینگ پتروشیمی بوعلی با رعایت بالاترین سطح کیفی و رعایت الزامات استاندارد بین المللی